Sitemenu

woensdag 8 september 2010
left

Uw koe op de foto?

content-main-left

Nieuws

Vanaf 19 februari zijn de verplichte onderzoeken voor brucellose en leucose bij binnenlandse aankoop in België officieel afgeschaft.

België is nu meer dan vijf jaar officieel vrij van runderbrucellose en voor runderleucose. Daarom is het onderzoek bij aankoop binnen België afgeschaft. Het aankooponderzoek voor beide ziekten blijft wel behouden voor runderen die worden aangevoerd uit derde landen of vanuit lidstaten van de Europese Unie die niet officieel vrij zijn.

Bij iedere aankoop krijgen de dieren nog wel steeds verplicht een tuberculinatie. Jaarlijks worden in België immers nog enkele runderen teruggevonden die aangetast zijn door rundertuberculose.

Aankooponderzoek brucellose en leucose afgeschaft
Aankooponderzoek brucellose en leucose afgeschaft

Laat een reactie achter

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
content-main-right

Tip de redactie!

Heeft u nieuws dat voor de redactie interessant is? Laat het ons weten!

Advertorials

Provimi heeft een nieuwe mineralenemmer toegevoegd aan het Rupromin-assortiment: Rupromin BronchBooster. Rupromin BronchBooster is een zeer smakelijke vitamine- en mineralenemmer met essentiële oliën ter ondersteuning van de luchtwegen.
De bevruchtings­resultaten van SiryX op koeien pakken gunstig uit. Als vuistregel geldt dat er voor koeien ongeveer twee rietjes nodig zijn voor een dracht en bij pinken ongeveer anderhalf rietje. Goed nieuws voor een product dat enorme voordelen heeft binnen de bedrijfsvoering.

Recente reacties

right

Neem een abonnement op VeeteeltVlees