De jeugdkampioenen in het mannelijk en vrouwelijk blonde d’Aquitaine fokvee werden door de Franse jury tevens uitgeroepen tot algemene kampioenen. Peter De Brabander is de nieuwe ‘coming man’.
Bij de stieren kreeg de vijftien maanden oude kampioenstier, Farceur(v. Charmant) van fokker Bernard Stephany uit Rouvreux, de voorkeur boven de vijfjarige Chinaro (v. Scout), kampioen oudere stieren en eveneens een fokproduct in eigendom van Bernard Stephany. Beide kampioenen zijn Franse import.
In het vrouwelijk vee diende de jury voor het algemeen kampioenschap een keuze te maken tussen drie eigengefokte, kampioenedieren: de jeugdkampioene 7875 (v. Oulou) van Peter De Brabander uit Wetteren, de kampioenevaars Essonne (v. Tilbury) van Bernard Stephany en de kampioenekoe Déesse (v. Rubio) van andermaal De Brabander. De fijn bevleesde Ouloudochter die bijzonder veel raskwaliteiten bezit, rijfde de eindzege binnen.
De jeugdige Peter De Brabander zag zijn tweede deelname aan een nationale keuring bekroond met twee kampioenentitels. Tijdens zijn debuut in 2009 behaalde de fokker uit Wetteren reeds een eerste nationale zege.
Heeft u nieuws dat voor de redactie interessant is? Laat het ons weten!
Laat een reactie achter