Belang uitgebalanceerde voeding bij Italiaanse Piemontese vaak onderschat
Meer dan de helft van de Piemontese zoogkoeien in Italië verblijft het hele jaar door in de stal. Een gesprek volgt met een veehouder die zijn zoogkoeien binnen heeft.
Pour on verboden in Nederland maar volop verkrijgbaar in Vlaanderen
Naast het belang van vliegen- en horzelbestrijding in de veehouderij komt het verschil in toelatingsbeleid voor de insektenbestrijdingsmiddelen in Nederland en in België aan de orde
Dick Ruessink richt fokbeleid op eenvoud, groeivermogen en gezondheid
De bedrijfsfilosofie van een Blonde d'Aquitainefokker, die bij z'n Blondeveestapel van 350 dieren ook de Idolezoon Mars met een gewicht van ruim 1.800 kg kan tellen na aankoop in Frankrijk
Michel Gorges: "Nieuw runderras met Holsteinmelkproductie en dikbileigenschap technisch haalbaar"
De professor Moleculaire Genetica en Biologie aan de Belgische Universiteit van Luik spreekt in een interview de verwachting uit dat gentechnologie binnenkort resultaten gaat opleveren, o.a.